Bydlí s Vámi kočka? Gratuluji, máte doma skvělého terapeuta

Bydlí s Vámi kočka? Gratuluji, máte doma skvělého terapeuta

Co se Vám vybaví, když se řekne kočka? Existují lidé, kteří kočky milují a jiní zase jimi opovrhují a říkají o nich, že jsou nevěrné a no, určitě jste taky slyšela o kočkách hromadu ne zrovna lichotivých vlastností. Kam se řadíte Vy?

Ať už jste milovníkem koček nebo haterem, tímto článkem chci vysvětlit, že ne všechno je vždy tak, jak to na první pohled vypadá…

Mám doma kočku. Emily. Mám ji moc ráda a o ní jsem si vždycky myslela, že ona mě už tak moc ne a že přijde, jen když něco potřebuje. A mazlit se chce ne, když chci já, ale když chce ona. A mazlit se chce právě v tu pro mě nejméně vhodnou chvíli, kdy třeba něco řeším nebo si právě procházím nějakou negativní emocí a mazlení je v tu chvíli to poslední, na co bych měla chuť.


Znáte to taky?

Máte doma „vypočítavou mrchu“? A co když je to trochu jinak? V minulosti se ke mně dostaly docela zajímavé informace právě o kočkách, které se tak úplně neví…

  • Kočka bydlící s námi ve společné domácnosti nás chrání před negativními energiemi a zároveň čistí náš domov. (I když doposud jsem si myslela, že mi tam dělá spíš pořád jen nepořádek. Taky Vás štve to roznášení steliva?? 🙂 )
  • Kočka vyhledává negativní energie, které jí na rozdíl od nás dělají dobře. (Mám odzkoušeno, čtěte až do konce 🙂 )
  • Kočka je schopná ze svých majitelů vytahovat negativní energii, pokud jí to umožní. (Testováno na vlastní triko, čtěte dále. 🙂 )
  • Jak úžasně prospěšné mohou kočky dále být, se můžete dozvědět třeba tady.
  • Existuje i felinoterapie, léčení pomocí koček, které fakt funguje…

Já tyto informace věděla fakt dlouhoAle nikdy mě nenapadlo to s mou Emily skutečně otestovat. 


Kočka jako energetický upír

Myslela jsem si vždycky, že negativní energie jako taková prostě škodí. Všem bez výjimky. A tak jsem jednoduše nechápala a moc nevěřila tomu, jak někomu může taková energie dělat dobře.

Jenže před pár měsíci jsem zažila s Emily něco, co chci s Vámi dnes sdílet. Zjistila jsem, že kočky jsou něco jako energetickým upírem. Ale pro nás lidi velmi pozitivním.

Měla jsem „den fakt na prd“ a nechala jsem se ovlivnit vnějšími událostmi, díky kterým jsem si spustila dost dobrou depku provázenou negativními myšlenkami. (Aaano, i koučka má svoje dny. Taky jsem jen člověk, který se sem přišel učit. 🙂 A není všechno pořád jen sluníčkové. 🙂 )

V tomto „stavu“ za mnou přiběhla Emily s fakt hlasitým mňoukáním. (No, někdy mi připomíná sirénu. 🙂 ) Vůbec jsem nechápala, co chce, a tak jsem ji vzala do náruče a čekala, že za čtyři vteřiny bude chtít dolů, jako obvykle. Emily nemá ráda nošení na rukou. Jenže tentokrát držela. Držela fakt dlouho. Nevěřila jsem svým vlastním očím. A jasně jsem cítila, jak ze mě to „špatné“ odchází. Jakmile jsem se cítila už fajn a byla zase ve svém rovnovážném stavu, pak teprve chtěla, ať ji pustím zpátky na zem.


Je to fakt win-win

Od té doby to vědomě testuju. Vypadá to asi takto:

Emily hlasitě mňouká a něco po mě naléhavě chce. Ujistím se, jestli nechce jídlo. Ne, jídlo to není. Uvědomím si, že fakt nemám zrovna příjemné pocity a pochopím, že „Emily chce sosat.“ 🙂

Beru ji do náruče, Emily se okamžitě uklidní a vstřebává do sebe, co vleze. A fakt to funguje! Mě je dobře, Emily je dobře. Klidnější než teď je totiž jen, když spí.


Vyzkoušejte to taky

Taky s Vámi bydlí kočka, ale takové informace jste vůbec nevěděla? Tak to jednoduše vyzkoušejte! Mazlení s kočkou je příjemná věc a hlavně velmi prospěšná a léčivá. Pro obě strany. 🙂 A pak dejte vědět, jaké to bylo. 🙂


S Láskou, Vaše Jana Czerneková


Své dotazy směřujte, prosím, zde:

 

Ochrana proti spamu: