+420 722 903 824

Nastal čas zabývat se sám sebou

Nastal čas zabývat se sám sebou

Nastal čas zabývat se sám sebou

 

Je velmi obtížné popsat, co mi dala spolupráce s Vámi. Byla jste prostě ve správnou dobu na správném místě a já jsem Vás a Vaše stránky našel zrovna když jsem je potřeboval a byl „zralý“ na to aby mne oslovily. Soukromě tomu říkám „náshoda“ – život/vesmír/Bůh (říkejte tomu jak chcete) Vám prostě někdy „náhodou / shodou okolností“ pošle do cesty zrovna to, co nutně potřebujete pro další krok. :o)
V mém případě jste to byla Vy a informace (nejen) na Vašich stránkách. Byla jste u toho, když jsem se začal zabývat sám sebou, svými vztahy a kdy jsem začal zjišťovat, že na sobě budu muset (za)pracovat, když na sobě chci něco změnit – do té doby jsem sebe ani své vztahy neřešil… (ještě, že jsem si začal psát denníček – viz dále) Po páté hypnóze jsem začal informace nasávat jako houba – sebeláska, sebe-vědomí, vztahy k sobě, ke druhým – napřed z www.koucpromlade, později postupně přibyla spousta dalších zdrojů: cestapravehomuze.cz, zenyzenam.cz, Teal Scott (youtube), generace21.cz, luciekolarikova.cz, muzskykruh.cz, zdravevztahy.cz, magazin.maitrea.cz, firstclass.cz, klubopravdovehocloveka.cz, justlove.cz, denisaarichard.cz, ivakor.cz, knížky Cesta pravého muže, 250 zákonů lásky, Dvanáct srdcí, Učebnice sebelásky, Amoris laetitia, Láska bez pout, 17 tváří ženy, metoda RUŠ aneb Já to mám jinak, Dva domovy, Podnikání z pláže…
Vy jste byla na začátku toho procesu – děkuji moc za pomoc (možná i neúmyslnou). Možná nejdůležitější bylo, že jste mne „probudila“, vyslechla, povzbudila, neodsuzovala, neodradila od dalších potřebných kroků. Že jste mi byla průvodcem na začátku dlouhé cesty „práce na sobě“. Bez toho bych možná/určitě další kroky neudělal. Děkuji moc.
Stejně důležité pro mne byly i články na Vašich stránkách. Spoustu jsem jich „zhltnul“ a některé velmi ohleduplným, jiné až burcujícím způsobem mi nastavily zrcadlo a mně konečně došlo, že jediný správný způsob jak žít, je najít sám sebe, být sám sebou, mít se rád tak jak jsem. Děkuji Vám za to.
Zdá se, že máte nemalou zásluhu na tom, že jsem vykročil (a nezastavil hned na začátku) na tuhle cestu. Díky :o)
Cesta je to dlouhá – odhadem nejméně do konce života. :o)

Tomáš Lednický

 

Mohu pomoci i Vám. Objednejte se na sezení a společně přijdeme na řešení Vašich problémů. Těším se na Vás!

CTA tlačítko
 

No comments.