Čerstvý vítr v koučovací praxi aneb Změna je život

Čerstvý vítr v koučovací praxi aneb Změna je život

Rok 2017 byl pro mě velmi transformačním rokem, který obrátil celý můj život vzhůru nohama. Vzal mi všechno staré a nefungující, aby konečně mohlo přijít něco nového. A že toho bylo! Během tohoto období se také silně začaly ozývat má hluboká přání, sny a tužby, o kterých jsem neměla vědomě ani ponětí.

Události roku 2017 mi pomohly odkrýt, kdo jsem, kam jdu, s čím mohu počítat, a s čím nikoli. Nesmírně za tyto lekce děkuji, protože jsem se díky nim hodně posunula a hlavně dokonale poznala sama sebe.

A tento rok? Krásně se mi vykrystalizovala moje vize, která je v souladu s mým vnitřním nastavením – tedy toho, co skutečně chci. Ne co chce okolí, ale já. A nyní nastal čas vyslyšet volání svého srdce. 🙂


Co bude jinak?

V návaznosti na článek Správný krok k radosti aneb Jak se pohnout z místa vás chci všechny těmito řádky seznámit se zásadními změnami, které zavádím v nejbližších dnech ve své koučovací praxi.

Asi největší změnou bude (což zřejmě mnohé tímto zklamu), že nově pracuji pouze se ženami. Dosavadní spolupráce, které právě probíhají s klienty mužského pohlaví, samozřejmě dokončíme, nemusíte se bát. 🙂 Proč chci pracovat pouze se ženami? Protože to tak cítím. Mám k ženám (kupodivu) blíže než k mužům, což jsem také zjistila až poměrně nedávno.

Díky tomu budou články na mém webu více orientovány na ženská témata a také můj web bude na Vás mluvit jakožto k ženě. 🙂

Také jsem začala pro Vás natáčet krátká videa (teda pokusím se, aby byla krátká. Někdy se rozkecám a nevím, kdy přestat. :-)) na různá témata (a na to se už moc těším, protože jsem zjistila, že mě to moc baví. 🙂

Další změnou je můj styl práce. Osvědčilo se mi ve své práci používat kromě NLP a hypnózy také práci s energií deeksha (česky dikša). O dikši píšu více zde. Dikša není povinná, jen ji opravdu velmi doporučuji na závěr každého sezení. Dikša účinně podpoří samotný koučovací proces. A navíc je to opravdu veeelmi příjemná záležitost. :-)))

Také ruším koučovací sezení přes skype, protože není nad osobní sezení face to face. Koučuji (po předchozí domluvě) v příjemných prostorách Stromka centrum v Praze.


No a to by bylo prozatím vše. 🙂 Mám toho v rukávu připraveno více, ale zatím je to ve fázi příprav, takže o tom později. Ale máte se na co těšit! 🙂

Moc děkuji za to, že mě sledujete na Facebooku, na Instagramu, děkuji za to, že čtete mé články, že sledujete můj Youtube kanál a v neposlední řadě děkuji za Vaši podporu! Motivujete mě k další práci. Díky vám vím, že má práce má smysl.


S Láskou, Vaše Jana Czerneková