Co je Deeksha (Dikša)

Deeksha, česky Dikša, je inteligentním transferem energie z Indie, konkrétně z O&O Academy (viz.obrázek chrámu☝).  Dikša je fenomén, který vytváří v našem mozku neurologické změny – odpíná synapse z plazího mozku a aktivuje neokortex. Probouzí v těle energetická čakrová centra.

Pracuje se záměrem osvobodit člověka od vnitřního utrpení, které vytváří jeho mysl. Dikša odkrývá vše, co bylo záměrně potlačeno, se záměrem plného přijetí všeho, co člověk v sobě objeví.


Účinky Dikši

💛 zlepšuje paměť a soustředění

💛 zajišťuje lepší synchronizaci mezi oběma mozkovými hemisférami

💛 zlepšuje schopnost naslouchání (jak druhým, tak sobě)

💛 probouzí určitá centra v mozku spojená s kreativitou, inteligencí a láskou

💛 otevírá srdce

💛 odstraňuje bloky, které nám brání v plném využití našeho mozku

💛 pomáhá vyklidit naši mysl a my tak byli šťastnější

💛 udržuje nás ve vysokém stavu vědomí

💛 pomáhá nám naplňovat naše záměry

💛 pomáhá nám s tím, co právě teď řešíme

Dikša dávající, tedy ten, kdo byl iniciován do předávání Dikši, je pouze nástrojem (nebo také kanálem), kterým tato energie prochází. Nejedná se o reiki.

Základním způsobem předávání dikši je přiložení rukou na hlavu, ruce se mnou nebo také nemusí hlavy dotýkat. Na každého dikša může působit jinak v závislosti na jeho aktuálních potřebách. Také prožitky mohou být u každého, kdo dostane dikšu, jiné.

Dikšu může přijmout kdokoliv, kdo není pod vlivem omamných látek a netrpí vážnými psychickými poruchami. Po přijetí dikši je vhodné si na několik minut lehnout na záda pro vstřebání energie. Také se doporučuje ten den nepít alkohol a nekouřit.

Hodně se mi osvědčilo předávat dikšu na konci každého sezení. Není to povinné, nýbrž velmi doporučené. A upřímně, je to skutečně příjemné zakončení a to pro obě zúčastněné strany. 🙂 🙏