Objevte svůj talent

Můj vzkaz pro Vás. Taky jsem neměla ani zdání o tom, že bych mohla být v něčem dobrá. Pokud potřebujete motivaci do dalších dní, pusťte si tuto nahrávku. 👇


Máte pocit, že jste pouze průměrní a na nic nemáte talent?

Nevíte, co odpovědět na to, když se vás na pohovoru zeptají, jaké jsou vaše silné stránky?

Přemýšlíte nad tím, jakým směrem se profesně ubírat a nemůžete na nic přijít?


Měla jsem to podobně…

I já jsem si myslela, že se na nic nehodím a nemohla jsem přijít na jedinou mou silnou stránku. Naučila jsem se však jednoduchý způsob, jak na to přijít a naučím to i vás!

Dnes již přesně vím, v čem je můj talent a plně ho rozvíjím ve svou silnou stránku. Dříve to tak ale vůbec nebylo.

Mohla jsem napsat celou knihu s výčtem mých slabých stránek, ale měla jsem tak nízké sebevědomí, že jsem si myslela, že nejsem dobrá vůbec na nic. Možná tak v hraní lidem na nervy. 🙂 Bylo to hrozné období…

Jakmile jsem už toho všeho měla plné zuby, řekla jsem si dost a začala hledat. Po čase jsem našla jednoduchý způsob, jak přijít na své talenty a silné stránky. Chci s tímto způsobem prostřednictvím eBooku obeznámit co největší množství lidí, ať nemusí řešit ty problémy, které jsem kdysi řešila já. 🙂


                            🍀  Na pohovoru zazáříte se svou sebevědomou odpovědí, až se Vás zeptají, v čem jste jiní než ostatní?

                            🍀  Zvýší se Vám sebevědomí, protože budete vědět, že umíte skvělé věci

                            🍀  Zaměříte svou pozornost na to, co Vám jde – na Váš talent

                            🍀  Dojde Vám, že Vaše přednosti nejsou samozřejmostí a že Vás klidně mohou živit, což by taky měly!


Jak za 2 hodiny objevit svůj talent

Cena tohoto eBooku je 488 Kč. Díky informacím obsažených v tomto eBooku je můj život zcela jiný než předtím. Dělám práci, která mě baví a ve které rozvíjím své silné stránky. Jsou to ty oblasti, které mě každé ráno vytrhávají z postele už v 6 ráno (a to bez budíku!) a nutí mě se zlepšovat dál a dál.

Moc vám přeji, abyste zažívali ty samé nebo alespoň podobné pocity a proto jsem se rozhodla své know-how předat dál a učit lidi, jak najít svůj talent za zlomek času.

Jakmile objevíte své silné stránky a talenty, Váš život dostane ten správný směr a smysl. Bude šťastnější, jednodušší, naplněnější. A to má nevyčíslitelnou hodnotu!


Příslušenství k eBooku

A pokud si eBook zakoupíte ještě dnes, získáte navíc ještě 2 úžasné bonusy jako DÁREK!

NLP technika Stav učení (mp3 soubor) – z tohoto bonusu mám obzvláště velkou radost! Je to perfektní technika, která otevře Vaše podvědomí a Vy pak máte snadný přístup k informacím, které potřebujete. Tuto techniku velmi doporučuji využívat společně s eBookem a během jakéhokoliv procesu učení se čehokoli. Fakt to funguje! 🙂
Bonus v hodnotě 488 Kč získáváte ZDARMA

 


Šesti měsíční strategický plán na rozvíjení vašeho talentu
v silnou stránku (PDF soubor) – a tady tento miláček Vás nenechá ve štychu při dosahování Vašich cílů a pilování Vašich silných stránek. Přehledný, konkrétní, připravený ihned k Vaším službám. 🙂
Bonus v hodnotě 388 Kč získáváte ZDARMA

 


Bonusy v hodnotě 876 Kč
dohromady převyšují hodnotu samotného eBooku a upozorňuji, že jak technika Stav učení, tak Šesti měsíční strategický plán na rozvíjení vašeho talentu jsou dostupné pouze s tímto eBookem a žádným jiným způsobem je získat nelze.


Co o eBooku říkají jeho čtenáři?

Paní Jitka napsala: „Děkuji za el.knihu, hned jsem ji přečetla a zpracovala. Bylo to pro mě přínosné, potvrdilo mi to oblasti, se kterými v hlavě koketuji a díky vám jsem se v nich utvrdila. Momentálně se nacházím životním bodě – co dál , co chci a budu dělat. A díky Vaší knížce jsem se posunula zase o krůček dál. Děkuji Vám a přeji Vám hodně spokojených čtenářů a klientů.
Ještě Vám chci napsat, že děláte svoji práci moc dobře, víte, o čem píšete, jde Vám to ze srdce. A to je krásné :).“

Zlata Hnátová napsala: „Líbí se mi jeho jasná a přehledná struktura. Nezahlcuje zbytečnými informacemi, ale jde přímo k jádru. Po teoretické části, která obsahuje důležité a někdy až velice překvapivé informace, nastupuje část praktická, kde si člověk příjemně projde jednotlivými otázkami a úkoly, které mu naprosto detailně pomůžou zjistit, jaké jsou ty jeho vlastní jedinečně silné stránky a dovednosti. Moc doporučuji všem, kteří tápají na své cestě osobního rozvoje, svů talent ještě hledají, nebo si nejsou jistí, zda jdou tou správnou cestou.“Jelikož je Vaše spokojenost pro mě důležitá, máte ode mě navíc 100% garanci spokojenosti! Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že to není pro Vás, že tyto informace nejsou pro Vás hodnotné, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět!


Objevte svůj talent i Vy

Chcete i vy přijít na to, v jaké oblasti jste nejlepší? Jednoduše vyplňte objednávkový formulář. eBook stojí 488 Kč a Vy máte možnost platit převodem. eBook s bonusy obdržíte na váš email poté, co se platba objeví na mém účtu.

P.S. Když mi pošlete potvrzení o zaplacení, pošlu Vám eBook s bonusy hned, jakmile to bude možné. 🙂


Objednejte si svůj eBook s bonusy zde:

 

Ochrana proti spamu: