Hypnóza každý den

Přejete si objednat se na hypnózu? Bohužel Vás zklamu, hypnózu provádím jen ve velmi ojedinělých případech. Ale mám pro Vás dobrou zprávu.

Mohu Vám vytvořit hypnotickou nahrávku na míru. Co to znamená? Vy mi napíšete, s jakým problémem se potýkáte a já vytvořím takovou nahrávku, která se bude soustředit na vyřešení Vašeho problému.


V čem je tato nahrávka jiná než ostatní meditační nahrávky?

Tato hypnonahrávka Vás uvede do transu, ve kterém se otevře Vaše podvědomí, díky čemuž budete pozitivní sugesce mnohem účinněji přijímat. Nahrávka přepisuje vzorce Vašeho neužitečného chování na vzorce, které pomáhají řešit Váš problém.

Může se jednat o cokoliv, co Vás trápí. Nízká sebedůvěra, málo peněz, chatrné zdraví, nezdravý vztah k sobě samým, špatné vztahy, mizerná práce, neúspěchy v byznyse.

Nenechte se mýlit, nahrávka nevyřeší Váš problém. Tato hypnonahrávka pomůže vyladit Vaše vnitřní nastavení tak, abyste byli schopni problém vyřešit a to snadněji, efektivněji a výhodněji. Nahrávka Vám pomůže se dívat na Váš problém jinýma očima. Pomůže Vám vidět pozitiva, která daný problém přináší. Protože každý problém v sobě skrývá příležitost, něco hodně pozitivního, nějaký dar.


Jak nahrávka pomáhá?

Paní Magda A. napsala: Co se týče nahrávky, myslím si, že mi psychicky moc pomohla. Váš hlas je uklidňující a hlavně jsem se opravdu na chvíli zastavila a přestala vnímat všechny povinnosti. Ze začátku bylo těžší úplně „vypnout“, ale myslím, že asi v průběhu týdne jsem se už dokázala dostat do hlubšího stavu relaxace. Co se týče výsledku – mám za sebou dvoje úspěšné státnice, zhubla jsem, jsem oblíbená, lidé mě mají moc rádi. Vlastně když si to zpětně pročítám, vybavují se mi situace, kdy někdo přímo reaguje na určitý aspekt, který v afirmacích zmiňuji – např. lidé, kteří chválí mé oči, úsměv, pěknou postavu. Jediná (a pro mě stále nejdůležitější) složka se týká nalezení mé spřízněné duše. Ale myslím, že mám daleko „zdravější“ myšlení, než v době, kdy jsem Vás žádala o pomoc.
Děkuji Vám za ochotu a za to, že pomáháte lidem.“

Další zpětné vazby na nahrávku si můžete přečíst na této stránce.


Přejete si hypnonahrávku i pro sebe?

V tom případě ji pro Vás ráda vytvořím. Hypnonahrávka na míru stojí 1088 Kč a budete ji mít už na celý život. Můžete ji využívat neomezeně. To se mnou byste nemohli! 🙂

Vyplňte objednávkový formulář níže, poté Vám přijdou na email pokyny k platbě. Pro platbu prosím využijte bankovní převod.

Na tvorbu nahrávky si vyhrazuji 7 pracovních dní po připsání peněz na účtu a po písemné konzultaci ohledně Vašeho problému. Jakmile nahrávku pro Vás vytvořím, zašlu Vám odkaz, ze kterého si můžete soubor ve formátu mp3 stáhnout a také po stáhnutí vymazat z úložiště.


Objednejte si svou hypnonahrávku zde:

 

Ochrana proti spamu: