+420 722 903 824

Hypnóza zkušenosti

Hypnóza zkušenosti

Hypnóza zkušenosti

 

Ahoj Jani, pocit úlevy a vnitřní radosti, které jsem pociťovala již během hypnózy, přetrvaly i po jejím skončení. Díky hypnóze pociťuji větší uvolněnost a lehkost bytí. Více důvěřuji sobě a svému vnitřnímu vedení. Jsem přesvědčená, že díky tomu se vše v mém životě mnohem rychleji mění k lepšímu, než kdy před tím. Vnímám jinak překážky, které se v životě čas od času objeví, lépe a snáze je proto zvládám. Zažívám ve svém životě stále více a více radosti.
Moc ti děkuji, Jani. Určitě se zase ozvu a tvých služeb s radostí a důvěrou využiji. Měj krásné a láskyplné dny.

Lenka Kubáčová

 

S meditačními technikami a možnostmi měnit si realitu ke svému prospěchu, jsem se dostal už několik let zpět. O tom, že existuje hypnoza, a dá se pomocí jí měnit vnitřní nastavení řekněme našeho biopočítače, nebo chcete-li podvědomí, jsem také věděl, ale že mě to někdy bude zajímat až do té hloubky, že hypnoterapeuta vyhledám, jsem neměl tušení.
Co jsem o hypnoze věděl, jsem znal z televize, a tam to nebylo, když se na to podívám zpětně vykresleno vůbec dobře…
Nicméně, protože se od mojí výchovy mým otcem z dětství potýkám s různými bloky, které mě v mém vývoji brzdí, jsem se rozhodl tuto terapii zkusit.
Nejdříve jsem hledal na internetu, ale to co jsem nacházel, nebylo přesně podle mých představ.
Nakonec se mi povedlo najít kouče pro mladé slečnu Janu Czernekovou, která mi po emailu odpověděla přesně tak, jak jsem potřeboval, tak jsem si s ní domluvil schůzku, a na tuto se následně dostavil.
Na schůzku jsem jel plný očekávání, co se jako bude dít, a jak ten trans vypadá, a jestli mi tam nebude dávat nějaké příkazy do mého podvědomí, abych potom v realitě neplnil nějaké hloupé příkazy, například při zazvonění budíku kvokal… 😀
K mému úžasu, se nic takového nedělo.
Naopak. V podstatě se jednalo o hodně hluboké uvolnění, které se na dalších schůzkách ještě víc prohlubovalo, žádné příkazy pro podvědomí se také nekonali, ale naopak já sám jsem si na základě naší dohody na začátku sezení řešil svoje věci ve svém podvědomí sám. A řeknu vám, že to byla jízda… První dvě schůzky jsem neustále boural nějaké zdi.. Posléze jsem se dostal do hlavního proudu života, přišlo obrovské uvolnění, a následovala změna v realitě, kde mě velice rychle opustilo vše, co se mnou už nerezonovalo, a co se týká hojnosti a prosperity, přestože jsem začal dělat věci naprosto v klidu a bez boje, je tam vidět obrovský růst a cítím, jak se neustále pohybuji po spirále úspěchu nahoru.
Cítím jako by jsem shodil se zad obrovskou zátěž, která mě brzdila, a nedávala mi spát.
Teď jsem volný jako pták, podvědomě cítím že je vše v nejlepším pořádku. Jsem v klidu (no, někdy mi to taky ustřelí… :D) , ale je to jiné, než když jsem pomoc slečny Czernekové vyhledal.
Cítím zlepšení ve všech oblastech života. V oblasti komunikace, navazování nových kontaktů, nemám už strach oslovit cizí lidi, naopak je oslovuji a v hojné míře, protože jsem zjistil, že žádná setkání nejsou náhodná, a že můžeme být jeden druhému prospěšní. O zlepšení prosperity, oblasti financí jsem už psal. A nejvíc mě baví ten klid, který mě od doby kdy jsem absolvoval hypnoterapii provází.
Určitě ji vám všem co o ní uvažujete doporučuji. Ale, je velice nutné vyhledat hypnoterapeuta který to umí. 😀

Rostislav Bezděk, 39 let

 

Slečno Jano, děkuji, že jsem mohla vyzkoušet metody, které používáte a hlavně hypnozu. Nechala jsem si čas, abych zjistila, jak to na mně působí, je to velké uvědomění. Klid, vyrovnanost, a tak nějak se vše děje v klidu. V práci se vše odvíjí automaticky, už se na sebe tolik nezlobím a spoustu věcí se začíná řešit v můj prospěch. Děkuji, že jste se objevila v mém životě a přeji štěstíčko a lidičky, kteří si užijou Vaší pomoc ve svém životě. Přeji hodně lásky, porozumění a tolerance.

Marie

 

Dobrý den Jani, děkuji velice za vedení při hypnóze, podstoupila jsem ji u Vás 2 x a mohu říct, že se lidé opravdu nemají čeho bát, není to tak, jak to ukazují v televizi, to že je člověk zbavený své vůle a je ovládaný někým jiným, což i mě děsilo. Hypnóza Vámi vedená byla příjemná a taková relaxační, cítila jsem se v ní naprosto bezpečně, klidně a příjemně. A po skončení mi bylo jako bych spala kvalitním spánkem, tak deset hodin, byla jsem zcela odpočatá. A od té doby , což je asi tak 20 dnů se mi daří lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, nějaké věci mi došly a páru věcí se změnilo k lepšímu. Dokážu si více ustát sebe a to, co chci. A taky si více již vím rady s tím, když se mi něco děje a zažívám různé emoce. Rychleji se mi daří situace přijmout, což se mi líbí. Takže móóóc Vám Jani děkuji a vřele doporučuju každému, kdo o hypnóze uvažuje, aby do toho šel, stojí to vážně za to !!!

Hanka Stradějová

Když jsem poprvé přišla na schůzku s Janičkou, i přesto, že jsem byla naprosto vyhořelá a skoro s každým slovem se mi chtělo brečet, jsem cítila, že přede mnou stojí mladá dáma s neuvěřitelným množstvím pozitivní energie.
Chtěla jsem na první schůzce vyřešit své problémy hypnózou, ale to moje podvědomí si naprosto libovalo v tom „špatném“ stavu, které mu vyhovovalo.
Janička se ale nemínila vzdát :-).
Na druhé sezení jsem jela s tím, že se těším na člověka, kterému můžu říct vše a nedívá se na mě, jako na blázna.Což v té době moje okolí mě tak bralo.Proto mé podvědomí už jsem se rozhodla ovládat já a ne ono mě :-).Šlo to a ani to nebolelo :-).
Na třetím sezení už nebyl problém ( co to vlastně je problém? 🙂 ) jsme napravily v hypnóze věci, které mě trápili.
Pak se začali dít zázraky.
Do mého života začali vstupovat lidé, kteří si mě váží a lidé, kteří v mém životě na mě působili jako bolest, odešli.
Tyhle nádherné změny mi začali dávat neskutečnou sílu a já začínám mít pocit, že problémy neexistují 🙂
Moje báječná dcerka, která se rozhodla mi „léčbu“ uhradit, prohlásila, že to jsou její nejlépe investované peníze v životě.
Kdo jiný by ty změny lépe a nestranně viděl, než Vaše dítě.

P.S. nejlepší na tom je, že náš kontakt s Janičkou našimi sezeními neskončil, zajímá se jak se mi daří a věřte mi, to hodně zahřeje u srdíčka.
Za Janičkou se chystám znova, protože mám ještě co napravovat a moc děkuji, že teď už vím přesně co 🙂
Jste báječný člověk a vím, že pomůžete ještě spoustě lidí, tak jako mě. Děkuji

Monika Košařová

 
 

Mohu pomoci i Vám. Objednejte se na sezení a společně přijdeme na řešení Vašich problémů. Těším se na Vás!

CTA tlačítko

 

No comments.