O mně

Bc. Jana Czerneková
Certifikovaná Mistr praktikantka NLP

 

Jana věří, že každá výzva v našem životě má svůj prvopočátek v mysli. Nachází se v ní programy a vzorce, které skutečně pak vytváří naši každodenní realitu.

Bohužel většina vzorců chování nám díky našemu postoji spíše škodí, než aby byly k užitku, a podle toho také vypadají naše životy,“ říká.

Dobrou zprávou je, že to takhle nemusí být napořád a můžeme to změnit pozitivním přeprogramováním našeho mozku.

Jana na to ve své praxi úspěšně používá hypnózu a metodu Neuro-lingvistického programování (dále jen NLP). Poprvé se s NLP setkala v roce 2013 a v září roku 2016 úspěšně dokončila kurz Mistr praktikant NLP u mezinárodní organizace NLP Association of Excellence (NLPEA).

Zanedlouho na to Jana narazila na indické učení Oneness a stala se téhož roku Dikša dávající. Dikša si klade za cíl 100% využití lidského potenciálu. Jana s Dikšou velmi ráda pracuje, neboť si myslí, že aktuální využití kapacity našeho mozku je žalostně málo (10%) a naším úkolem tady na této planetě je z toho vytřískat maximum. ❤ Více o Dikši se dozvíte zde.

Má odkoučováno více než 200 hodin se svými klienty na soukromých sezeních. Její klienti jsou ženy, které se chtějí naučit, jak uklidit nejen v domácnosti, ale také ve své mysli. Jana totiž zastává názor, že když budeme mít vyklizenou mysl, budeme šťastní. A tím pádem bude spokojené i naše okolí.

Jana Czerneková ráda tráví chvíle v přírodě, kde čerpá energii a inspiraci pro svou další práci. Je kočkomil, miluje psaní, hudbu, tanec a rozhovory s inspirujícími lidmi o tématech, které člověka posouvají dál v jeho růstu a životě.


      


 Pro domluvení termínu sezení ji můžete kontaktovat zde a nebo jí zavolejte na +420 722 903 824.