Kdo je Jana?

Ahoj lidi! Jmenuji se Jana Czerneková  a po této úžasné zemi běhám už krásných 28 let. Ne vždy jsem však běhala. Mnohdy jsem stála na místě. Plazila se. Ryla rypáčkem v zemi. Nebo bloudila.

Když se toto pořád opakovalo jako podle nějakého scénáře znovu a znovu, zdálo se mi, že je mi snad předurčeno trvale žít jako nešťastný outsider. Že jsem obětí a že nemám ŽÁDNOU moc s tím cokoliv udělat.

Jenže jsem zjistila, že je to absolutní NESMYSL. Víte, jak je to doopravdy? Ve skutečnosti máme volbu! Máme na výběr, zda budeme soustředit své myšlenky pozitivním směrem, a nebo si pořád pojedeme ve svém starém negativním módu, protože zvyk je železná košile. Můžeme si vybrat, jestli se budeme poslouchat, a nebo k sobě raději začneme mluvit.

Ve skutečnosti jsme pouze naučeni myslet negativně. A negativní myšlenky v našem životě způsobují negativní věci. Vnitřní svět ovlivňuje ten vnější. Víte, že to, jak se cítíme, je například skvělým ukazatelem, zda jdeme správně? Platí, že když se celými dny cítíme skvěle a jsme šťastní, přitahujeme k sobě skvělé věci.


Jsem tady pro ty, kteří chtějí od života víc. Kteří mají svůj sen a chtějí ho dosáhnout! Jak jim v tom můžu pomoci? Znáte ten pocit, kdy…

  • …jste se o něco chtěli pokusit, nebo jste i začali, jenže hlava Vám navymýšlela milion důvodů, proč to vzdát, a tak jste to nakonec vzdali?
  • …po něčem vážně moc toužíte, jenže nevěříte, že se to může stát?
  • …víte, že by se Vám líbilo dosáhnout obrovského úspěchu a vydělávat spoustu peněz, jenže si absolutně nevěříte, podceňujete se a Vaše sebeláska je na bodu -38?

Jsem tady od toho pomoci Vám vybudovat sebedůvěru a vyčistit Vaše podvědomí od zbytečného harampádí, které Vám v životě překáží. Věděli jste, že většina lidí má ve svém podvědomí přesvědčení: Nejsem dost dobrý? A skutečně tomu věří. Proto se taky ve svém životě nikdy o nic nepokusí.

Jsem si jistá, že pokud chceme něčeho ve svém životě dosáhnout, musíme věřit, že je to uskutečnitelné. Je důležité věřit sám sobě a vytvořit si zvyk velkorysého myšlení.

A s těmito věcmi Vám můžu pomoct já. 🙂 Už šestým rokem mám pomocníka se jménem Neurolingvistické programování (ale kamarádi mu říkají NLP), který si hravě poradí s každým negativním prográmkem či jiným zlozvykem.

A pokud náhodou ne – o mně je známo, že se nevzdávám. 🙂


Láká Vás spolupráce se mnou?

To mě moc těší! 🙂 Objednejte se na sezení zde, a nebo mě kontaktujte pro domluvení termínu na čísle 722 903 824.

Těším se, až Vás poznám!

S Láskou, Vaše Jana Czerneková