Kdo je Jana?

Bc. Jana Czerneková
Certifikovaná Mistr praktikantka NLP

 

Jana věří, že každá výzva v našem životě má svůj prvopočátek v mysli. Nachází se v ní programy a vzorce, které skutečně pak vytváří naši každodenní realitu.

Bohužel většina vzorců chování nám díky našemu postoji spíše škodí, než aby byly k užitku, a podle toho také vypadají naše životy,“ říká.

Dobrou zprávou je, že to takhle nemusí být napořád a můžeme to změnit pozitivním přeprogramováním našeho mozku.

Jana na to ve své praxi úspěšně používá hypnózu a metodu Neuro-lingvistického programování (dále jen NLP). Poprvé se s NLP setkala v roce 2013 a v září roku 2016 úspěšně dokončila kurz Mistr praktikant NLP u mezinárodní organizace NLP Association of Excellence (NLPEA).

Zanedlouho na to Jana narazila na indické učení Oneness a stala se téhož roku Dikša dávající. Dikša si klade za cíl 100% využití lidského potenciálu. Jana s Dikšou velmi ráda pracuje, neboť si myslí, že aktuální využití kapacity našeho mozku je žalostně málo (10%) a naším úkolem tady na této planetě je z toho vytřískat maximum. ❤ Více o Dikši se dozvíte zde.

Její klienti jsou ženy, které cítí potřebu přijmout sebe sama, zvýšit sebevědomí, být jednoduše konečně šťastné. Jsou to ženy, které se chtějí naučit, jak uklidit nejen v domácnosti, ale také ve své mysli. Jana totiž zastává názor, že když budeme mít vyklizenou mysl, budeme šťastní. A tím pádem bude spokojené i naše okolí.

Je autorkou oblíbeného eBooku Jak za 2 hodiny objevit svůj talent a eBooku NLP a hypnóza.

A co její volný čas? Nejraději tráví chvíle v přírodě, kde čerpá energii a inspiraci pro svou další práci. Jana je kočkomil, miluje psaní, hudbu, tanec, malování, bubnování, zdravé jídlo a rozhovory s inspirujícími lidmi o vizích a tématech, které člověka posouvají dál v jeho růstu a životě. Její velkou vášní jsou rozšířené stavy vědomí a spiritualita. Má velké sny a vize a každý den pracuje na tom, aby se tyto sny staly skutečností.


Zajímá Vás, co z toho budete mít Vy? 😊 V čem by Jana mohla být pro Vás hodnotná? 😊


9 palců, proč spolupracovat právě s Janou 👍

👍 Není moc na povídání si o problémech, neboť ví, že povídat si o tom můžete zdarma i s kamarádkou u kafe (a stejně se nic nevyřeší). Jana se na sezeních soustředí na (vy)řešení Vašich problémů a pomáhá Vám odstraňovat jejich příčiny. A díky tomu problémy mizí, a nebo zjistíte, že vlastně problém už není problémem, což je také skvělý výsledek. 🙂

👍 Má dar vidět příčiny Vašich problémů. Pak už pro ni není problém zvolit metody, které příčiny odstraní, abyste mohla ve svém životě dosáhnout kýžených výsledků.

👍 Jsou pro ni důležité výsledky. Potřebuje vidět, že je pro Vás spolupráce prospěšná. Jedině pak má spolupráce smysl.

👍 Je vázaná mlčenlivostí a diskrétností. Můžete ji říct cokoliv a zůstane to jen mezi vámi dvěma. Jana ví, že základem a klíčem k úspěchu celé spolupráce je Vaše důvěra.

👍 Nesoudí a neptá se, proč jste něco (ne)udělala. Zcela chápe Vaše stanoviska.

👍 Důležité věci z Vás vytáhne ještě před samotným prvním sezením, takže si ušetříte spoustu času a zvládnete odstranit spolu tak více věcí, které způsobovaly ve Vašem životě problémy.

👍 Sama na sobě neustále intenzivně pracuje, protože ví, že seberealizace je nikdy nekončící cesta plná radosti a energie. Jana si myslí, že kouč, který na sobě nepracuje, není dost kvalifikovaným na to, aby mohl být užitečným pro společnost.

👍 Je v(d)ěčná optimistka a naučí Vás, jak si tento krásný zvyk osvojit taky. 🙂

👍 Jana je velká vizionářka. Nadšeně Vás bude ve Vašich vizích podporovat. A podpora na Vaší cestě je nesmírně důležitá!


Nějaké ty papíry.. 🙃

      


 Pro domluvení termínu sezení ji můžete kontaktovat zde a nebo jí zavolejte na +420 722 903 824.