Kdo je Jana?

Ahoj, dostala jsem jméno Jana Czerneková, táhne mi na 30 a jsem certifikovaná Mistr praktikantka NLP. Ale hlavně jsem normální ženská, kterou už nebaví všechny tyhle nálepky, škatulky, masky a bubliny.

Povím Vám, kdo jsem. Jsem člověk tak jako Vy. A řeším taky své životní výzvy. Přišli jsme sem, abychom se učili, abychom rostli a rosteme právě díky naším problémům, krizím, výzvám, příležitostem, … Říkejme si tomu, jak chceme.

Jedině díky nim se můžeme stát silnějšími.


Mým posláním je dělit se s ostatními o svou cestu a pomáhat jim, aby tu svoji cestu procházeli bez utrpení. Protože to jde. A jak to dělám?

Učím se trvale ovládnout svou vlastní mysl. Jelikož všichni máme mysl stejnou, sdílím své poznatky s ostatními.

Učím druhé ovládnout svou vlastní mysl. Aby si i oni mohli dát do pořádku svůj vlastní život.


A kdo že tedy jsem?

Jako člověka mě poznáte, když budete číst moje texty, ať už na tomto webu a nebo na webu Zázraky za zraky. A další skutečnosti?

Miluju noční procházky, výlety do přírody, mám černou kočku, která je sice úžasná, ale ty chlupy a to věčné uklízení steliva mě už přestává bavit!! 😀 Ráda kouzlím v kuchyni a vymýšlím nové recepty. Mám úchylku si často dělat intuitivní rituály a u toho používat vykuřovadla například. Vykuřování, rituály a rozšířené stavy vědomí mě hodně oslovily a vidím v nich hluboký smysl.

Hodně se zajímám o navyšování využití kapacity mozku. Miluju, když můžu zpívat, tančit či bubnovat na svůj šamanský buben (jen do té šamanky mám sakra daleko. 🙂 ). Ráda jezdím na kole, akorát nejlépe s někým, kdo navrhne trasu a vede. 🙂 Jsem vegetariánka, která občas zaprasí želatinovými bonbony.

A především si dovoluju být sama sebou a s úžasem zjišťuju, že je to to nejlepší, co můžu pro sebe a své okolí udělat. 🙂


Pokud mi budete chtít cokoliv vzkázat nebo se objednat na sezení, můžete mě kontaktovat zde

a nebo na čísle 722 903 824.