Kdo je Jana?

Bc. Jana Czerneková
Certifikovaná Mistr praktikantka NLP

 

Jana věří, že každá výzva v našem životě má svůj prvopočátek v mysli. Nachází se v ní programy a vzorce, které skutečně pak vytváří naši každodenní realitu.

Bohužel většina vzorců chování nám díky našemu postoji spíše škodí, než aby byly k užitku, a podle toho také vypadají naše životy,“ říká.

Dobrou zprávou je, že to takhle nemusí být napořád a můžeme to změnit pozitivním přeprogramováním našeho mozku.

Jana na to ve své praxi úspěšně používá hypnózu a metodu Neuro-lingvistického programování (dále jen NLP). Poprvé se s NLP setkala v roce 2013 a v září roku 2016 úspěšně dokončila kurz Mistr praktikant NLP u mezinárodní organizace NLP Association of Excellence (NLPEA).

Zanedlouho na to Jana narazila na indické učení Oneness a stala se téhož roku Dikša dávající. Dikša si klade za cíl 100% využití lidského potenciálu. Jana s Dikšou velmi ráda pracuje, neboť si myslí, že aktuální využití kapacity našeho mozku je žalostně málo (10%) a naším úkolem tady na této planetě je z toho vytřískat maximum. ❤ Více o Dikši se dozvíte zde.

Má odkoučováno více než 200 hodin se svými klienty na soukromých sezeních. Její klienti jsou ženy, které cítí potřebu přijmout sebe sama, zvýšit sebevědomí, být jednoduše konečně šťastné. Jsou to ženy, které se chtějí naučit, jak uklidit nejen v domácnosti, ale také ve své mysli. Jana totiž zastává názor, že když budeme mít vyklizenou mysl, budeme šťastní. A tím pádem bude spokojené i naše okolí.

Pokud zrovna Jana nekoučuje, píše pro Vás články, natáčí videa a nebo tvoří informační produkty. Je autorkou oblíbeného eBooku Jak za 2 hodiny objevit svůj talent a eBooku NLP a hypnóza.

A co její volný čas? Nejraději tráví chvíle v přírodě, kde čerpá energii a inspiraci pro svou další práci. Jana je kočkomil, miluje psaní, hudbu, tanec, zdravé jídlo a rozhovory s inspirujícími lidmi o vizích a tématech, které člověka posouvají dál v jeho růstu a životě. Má velké sny a vize a každý den pracuje na tom, aby se tyto sny staly skutečností.


10 palců, proč spolupracovat právě s Janou 👍

👍 Není moc na povídání si o problémech, neboť ví, že povídat si o tom můžete zdarma i s kamarádkou u kafe (a stejně se nic nevyřeší). Jana se na sezeních soustředí na (vy)řešení Vašich problémů a pomáhá Vám odstraňovat jejich příčiny. A díky tomu problémy mizí, a nebo zjistíte, že vlastně problém už není problémem, což je také skvělý výsledek. 🙂

👍 Má dar vidět příčiny Vašich problémů. Pak už pro ni není problém zvolit metody, které příčiny odstraní, abyste mohla ve svém životě dosáhnout kýžených výsledků.

👍 Jsou pro ni důležité výsledky. Potřebuje vidět, že je pro Vás spolupráce prospěšná. Jedině pak má spolupráce smysl.

👍 Má odkoučováno více než 200 hodin na soukromých sezeních.

👍 Je vázaná mlčenlivostí a diskrétností. Můžete ji říct cokoliv a zůstane to jen mezi vámi dvěma. Jana ví, že základem a klíčem k úspěchu celé spolupráce je Vaše důvěra.

👍 Nesoudí a neptá se, proč jste něco (ne)udělala. Zcela chápe Vaše stanoviska.

👍 Důležité věci z Vás vytáhne ještě před samotným prvním sezením, takže si ušetříte spoustu času a zvládnete odstranit spolu tak více věcí, které způsobovaly ve Vašem životě problémy.

👍 Sama na sobě neustále intenzivně pracuje, protože ví, že seberealizace je nikdy nekončící cesta plná radosti a energie. Jana si myslí, že kouč, který na sobě nepracuje, není dost kvalifikovaným na to, aby mohl být užitečným pro společnost.

👍 Je v(d)ěčná optimistka a naučí Vás, jak si tento krásný zvyk osvojit taky. 🙂

👍 Jana je velká vizionářka. Nadšeně Vás bude ve Vašich vizích podporovat. A podpora na Vaší cestě je nesmírně důležitá!


Nějaké ty papíry.. 🙃

      


 Pro domluvení termínu sezení ji můžete kontaktovat zde a nebo jí zavolejte na +420 722 903 824.