Reference

Na této stránce si můžete přečíst příběhy žen i mužů, se kterými jsem osobně spolupracovala na jejich pozitivní sebezměně. Reference záměrně nijak neupravuji a (i kdybych stokrát chtěla) neopravuji chyby, aby byly jejich řádky autentické. 🙂


Příběhy žen


Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla absolvovat měsíční kurz. Po velmi příjemném měsíci jsem si dokázala vyřešit své životní problémy mnohem snadněji, dokážu se nyní rozhodnout během minuty a neztrácím čas nadbytečným přemýšlením. Kurz mi opravdu velmi pomohl a za mě mohu jen a jen doporučit.

Kristina


Mozem to doporucit naozaj kazdemu,kto ma zaujem a snahu na sebe pracovat a zmenit svoje myslenie a celkovy postoj k zivotu, slecna Janka mi dodala vela energie a mi ukazala ze nie je vsetko tak komplikovane a zlozite ako si to my mozno myslime,vdaka tomu,som prestala riesit uplne malickosti a neberiem si veci uz tak k srdcu ako som to robila predtym a nepozeram uz tak na druhych ale v prvom rade myslim hlavne a v prvomrade na seba,,si pamatajte! nikto a nic nedokaze zmenit a ovplyvnit vase myslenie ,len len a vy sami to dokazete a ak  cim skor zacnete tym lepsie sa budete pozerat na svet inymi ocami a zistite aky je zivot krasny a zacnete sa tesit z uplnych malickosti ktore su ovela dolezitejsie ako to ,co si o vas tamten mysli,ci sa rozculujete kvoli absolutne nepodstatnym veciam ,alebo sa trapit kvoli niekomu kto za to ani nestoji,slecnu Janku vam mozem jednoznacne doporucit je to skvela koucka aj terapeutka v jednom,som vellmi moc vdacna za to ze som mala tu moznost prave ja ju spoznat a ze mi otvorila oci a pomohla v mojich tazkych chvilach mojho zivota,velmi sa z toho tesim pretoze citim a vidim na sebe ako som sa zmenila a ako som prestala kopec veci riesit ,teraz sa uz len pousmejem a tomu sa vazne strasne moc tesim,,zmenilo mi to myslenie,nastavila som sa uplne inak a kazdy den si to uvedomujem ako sa zlepsujem a ze kazdy jeden den moze byt krasny zalezi uz len na vas ako si to nastavite vy a len vy sami :)) dakujem velmi pekne este raz za spolupracu s touto uzasnou osobou,,Janka prajem Ti velmi vela klientov a vela vela uspechov nech sa ti dari s pozdravom Miska 🙂

Michaela Lieskovska


Pani Janu Czernekovou jsem oslovila v období, kdy jsem přestávala vidět smysl ve svém životě, trávila většinu svého času v práci (nedobrovolně) a volný čas jsem radši prospala, protože jsem nevěděla co mám dělat a ani necítila motivaci něco začít. Na našem prvním sezení jsem paní Janu požádala o odstranění negativních přesvědčení ohledně peněz, jelikož jsem doufala, že když nebudu muset tolik pracovat, vrátí se mi energie a s ní i motivace a inspirace k novým projektům a činnostem.Byla jsem velmi překvapena z toho, jak NLP funguje a po každém sezení jsem citila značnou úlevu.Během prvního sezení se ukázalo moje hlubší a silnější přesvědčení, které jsme řešili v dalším setkání, kde paní Jana prokázala svou schopnost improvizace v případě nečekaných zvratů, neboť se během koučinku objevovali jiné, hlubší přesvědčení, jež způsobovali ty ostatní. Po každém sezení se paní Jana testováním ujistila, že léčení proběhlo úspěšně, ikdyž to často znamenalo přetáhnout přes hodinu sezení a nikdy nedala znát, že by jí to něak obtěžovalo, či se to snažila urychlit, čehiž si velmi vážím.Nejvíce si u pani Jany vážím toho, že nevytváří závislost. Na misto toho, aby ve mě vytvářela pocit, že potřebuji další a další sezení, ukázala mi techniky a sdílela své znalosti, zdroje a vědomosti tak, abych si uměla poradit více sama. Což je projev opravdu uvědomnělé a přející osobnosti, jež je spokojenost a štěstí klientů přednější před získáváním jejich peněz. Co se týká výsledku našich sezení, začali se v mém životě celkem nenápadně dít malé změny. Bez jakékoliv velké námahy a úsilí z mé strany, jež ale rázně ovlivnily běh mého života. Jelikož se zvedlo mé sebevědomí a pocit sebehodnoty, nebylo pro mě obtížné požádat o vyšší výplatu a zkrácení hodin, což bylo k mému úžasu úspěšné a bez jakýchkoliv argumentů. Tak mám za méně hodin, stejné peníze a dostala jsem nutkání využít svůj technický talent a vytvářet nábytek z palet, s čímž jsem nedávno začala. Jsem zvědavá, zda a kam mě to dostane, ale už jen samotný proces si užívám. Bylo mi velkým potěšením s paní Janou pracovat a s důvěrou se na ní v případě nesnází opět obrátím.

Stáňa Pertlíková


Ve svém životě jsem měla řadu problémů, které měly svůj základ především v dětství a přes veškeré alternativní metody, co jsem vyzkoušela, se mi nepodařilo zbavit se starých omezujících přesvědčení. Když jsem se na Janiných stránkách dočetla o metodě NLP, řekla jsem si, že je to má „poslední šance“, jak se těch špatností zbavit. I když se to zdá nemožné, NLP na moji osobnost začalo účinkovat od prvního sezení. Největším problémem bylo mé nízké sebevědomí, které mi v pracovní oblasti na vedoucí pozici znemožňovalo fungovat tak, abych jako vedoucí vystupovala. Po čtyřech sezeních mohu říci, že mé sebevědomí i sebehodnocení se velmi zlepšilo, čehož si okamžitě všimla i má nadřízená. Teď vystupuji sebejistě, jsem klidná a dokážu říct otevřeně věci, které jsem dříve raději nevyslovovala, abych si tak nezadělala na problém. Můj tým zaměstnanců mě začal brát opravdu vážně a celková komunikace se rapidně zlepšila.
Slečnu Janu mohu doporučit. Po každém NLP jsem se cítila o dost lépe, hodně jsem s ní nasmála a oceňuji velmi milý a přátelský přístup. Pokud Vám ostatní metody nepomohly jako mně, tak Janino NLP určitě zabere 🙂

Jana Štěpánková


Mužů ti říct ze jsi mi hodně pomohla tedkom jsem dvakrát letěla a vubec nic mi to nedělalo bylo to super ani kdyz jsem se divála dolu z okénka tak to bylo fajn děkuji moc

Adriana Nowaková


Milá Janičko, moc děkuji za Vaši otevřenost, ochotu pomáhat! Každopádně vděčím za to, že jste mě dokázala popostrčit pozitivním směrem. Po setkání s Vámi se mi hodně ulevilo a dalo mi to neskutečnou sílu dívat se na jisté situace jiným úhlem pohledu , takže jsem mnohem spokojenější! Jste človíček na svém místě a každému, kdo váhá Vás oslovit nebo potřebuje poradit, určitě doporučuji!!Jste usměvavá, klidná osoba, která přesně ví, jak člověka nasměrovat! Po setkání s Vámi se některé vztahy opravdu změnily k lepšímu! Atmosféra, kde byla napjatá se uvolnila, negativní pocity ustoupily! Ještě jednou velké díky! Vím, že mam ještě co napravovat, ale pevně věřím, že s Vaší pomocí to půjde ! Děkuji a těším se další spolupráci!

Barča


Ahoj Jani, pocit úlevy a vnitřní radosti, které jsem pociťovala již během hypnózy, přetrvaly i po jejím skončení. Díky hypnóze pociťuji větší uvolněnost a lehkost bytí. Více důvěřuji sobě a svému vnitřnímu vedení. Jsem přesvědčená, že díky tomu se vše v mém životě mnohem rychleji mění k lepšímu, než kdy před tím. Vnímám jinak překážky, které se v životě čas od času objeví, lépe a snáze je proto zvládám. Zažívám ve svém životě stále více a více radosti. Moc ti děkuji, Jani. Určitě se zase ozvu a tvých služeb s radostí a důvěrou využiji. Měj krásné a láskyplné dny.

Lenka Kubáčová


Dobrý den Jani,chci vám jen poděkovat,jestli si na mě ještě vzpomínáte.Ty 2 hodiny s vámi na skypu mě přivedli ke spoustě změn.Začínám si sebe více vážit,přestala jsem kouřit,jsem prostě víc v klidu.Chci vám tímto poděkovat a popřát do tohoto nového roku plno dalších úspěchů,jak pracovních tak osobních.naschledanou.

Radka Fluksová


Když jsem poprvé přišla na schůzku s Janičkou, i přesto, že jsem byla naprosto vyhořelá a skoro s každým slovem se mi chtělo brečet, jsem cítila, že přede mnou stojí mladá dáma s neuvěřitelným množstvím pozitivní energie. Chtěla jsem na první schůzce vyřešit své problémy hypnózou, ale to moje podvědomí si naprosto libovalo v tom „špatném“ stavu, které mu vyhovovalo. Janička se ale nemínila vzdát :-). Na druhé sezení jsem jela s tím, že se těším na člověka, kterému můžu říct vše a nedívá se na mě, jako na blázna.Což v té době moje okolí mě tak bralo.Proto mé podvědomí už jsem se rozhodla ovládat já a ne ono mě :-).Šlo to a ani to nebolelo :-). Na třetím sezení už nebyl problém ( co to vlastně je problém? 🙂 ) jsme napravily v hypnóze věci, které mě trápili. Pak se začali dít zázraky. Do mého života začali vstupovat lidé, kteří si mě váží a lidé, kteří v mém životě na mě působili jako bolest, odešli. Tyhle nádherné změny mi začali dávat neskutečnou sílu a já začínám mít pocit, že problémy neexistují 🙂 Moje báječná dcerka, která se rozhodla mi „léčbu“ uhradit, prohlásila, že to jsou její nejlépe investované peníze v životě. Kdo jiný by ty změny lépe a nestranně viděl, než Vaše dítě.
P.S. nejlepší na tom je, že náš kontakt s Janičkou našimi sezeními neskončil, zajímá se jak se mi daří a věřte mi, to hodně zahřeje u srdíčka. Za Janičkou se chystám znova, protože mám ještě co napravovat a moc děkuji, že teď už vím přesně co 🙂 Jste báječný člověk a vím, že pomůžete ještě spoustě lidí, tak jako mě. Děkuji.

Monika Nevečeřalová Košařová


Dobrý den Jani, děkuji velice za vedení při hypnóze, podstoupila jsem ji u Vás 2 x a mohu říct, že se lidé opravdu nemají čeho bát, není to tak, jak to ukazují v televizi, to že je člověk zbavený své vůle a je ovládaný někým jiným, což i mě děsilo. Hypnóza Vámi vedená byla příjemná a taková relaxační, cítila jsem se v ní naprosto bezpečně, klidně a příjemně. A po skončení mi bylo jako bych spala kvalitním spánkem, tak deset hodin, byla jsem zcela odpočatá. A od té doby , což je asi tak 20 dnů se mi daří lépe. Jsem klidnější, vyrovnanější, nějaké věci mi došly a páru věcí se změnilo k lepšímu. Dokážu si více ustát sebe a to, co chci. A taky si více již vím rady s tím, když se mi něco děje a zažívám různé emoce. Rychleji se mi daří situace přijmout, což se mi líbí. Takže móóóc Vám Jani děkuji a vřele doporučuju každému, kdo o hypnóze uvažuje, aby do toho šel, stojí to vážně za to !!!

Hanka Stradějová


Dobrý deň. Môj vzťah s mamou sa začal lepšiť hneď po prvom sedení. Už sa necítim zle v jej prítomnosti. Chodím na rodinné obedy a stretávame sa tak 1x do týždňa. ( problémi riešime spolu a okamžite ) Konečne som si vybrala prácu ( intuitívne – tam kde sa mi najviac páčilo ). Tak rýchlo som sa zapracovala, že mi už aj zdvihli plat. 🙂 Uvidím ako sa to vyvŕby s priateľom ale už nemám strach, že by to dopadlo zle. Proste si len počkám. Týmto sa vám chcem poďakovať za pomoc a trpezlivosť. 😀

Marta Mravcová


S Janinou Czernekovou jsme se poznali na Kurzu NLP, kde jsem si začala plnit jeden z mých snů a to pomáhat ostatním lidem, než ale člověk začne pomáhat ostatním lidem, musí pomoci také sobě a díky technikám NLP a výbornou koučkou Janinou Czernekovou, která mě prováděla praktickými a velmi účinnými technikami NLP jsem se posunula ve svém rozvoji. Ale nejen to, díky technikám časových os mě koučka Janina zbavila mých nemocí a to astmatu a alergie, věřím, že těmito technikami se dá zbavit všech psychosomatických nemocí.
Ať už se tedy chcete změnit lepšímu a prožívat šťastný život nebo opakovaně bojujete s některými nemoci, neváhejte kontaktovat Janinu, protože ona je opravdu báječná.

Markéta Kolářová


Po sezeni s Vama, jsem byla nabita novou pozitivni energii. Zmenil se muj pohled na urcite veci, za coz Vam dekuji. Nyni uz si pouze uzivam kazdodennich malickosti 🙂

Michaela


Dobrý den Jano, dnes jsem na internetu objevila váš web a musím říct, že mě velmi mile překvapil a potěšil. Vaše příšpěvky jsou hodnotné čtení a budu se jimi ráda inspirovat i do budoucna. Přeji hodně úspěchů do dalších let. Děkuji.

Andrea Gregůrková


Byla jsem v těžké situaci, kdy jsem nevěděla, jak se s danou situací vypořádat. Stálo přede mnou velké rozhodnutí. Hned mi na mysl přišlo jméno Jana Czerneková, koučka pro mladé, a tak mne napadlo, zkusit jí napsat a poprosit ji o radu. Velice si této koučky vážím za její práci a ochotu pomáhat druhým lidem.. Tímto chci paní Janě velmi poděkovat, že mi pomohla nahlédnout na můj problém i z jiné stránky. Díky otázkám, které jsem si měla zodpovědět, jsem postupně přicházela s pomocí kouče na řešení. Odkrylo se mi spousta věcí. Nakonec jsem můj problém přehodnotila. Zjistila jsem, že to není, až tak velký problém, jak jsem si myslela. Někdy je lepší poslechnout si názor někoho jiného, než se sám trápit nad jednou věcí. Koučování od Jany Czernekové bych doporučila všem, kteří věří, že ve dvou jde všechno líp, a že je lepší nechat si poradit od zkušenějšího člověka, který to s Vámi myslí dobře. Ještě jednou děkuji.

Jája V.


Příběhy mužů


Je velmi obtížné popsat, co mi dala spolupráce s Vámi. Byla jste prostě ve správnou dobu na správném místě a já jsem Vás a Vaše stránky našel zrovna když jsem je potřeboval a byl „zralý“ na to aby mne oslovily. Soukromě tomu říkám „náshoda“ – život/vesmír/Bůh (říkejte tomu jak chcete) Vám prostě někdy „náhodou / shodou okolností“ pošle do cesty zrovna to, co nutně potřebujete pro další krok. :o)
V mém případě jste to byla Vy a informace (nejen) na Vašich stránkách. Byla jste u toho, když jsem se začal zabývat sám sebou, svými vztahy a kdy jsem začal zjišťovat, že na sobě budu muset (za)pracovat, když na sobě chci něco změnit – do té doby jsem sebe ani své vztahy neřešil… (ještě, že jsem si začal psát denníček – viz dále) Po páté hypnóze jsem začal informace nasávat jako houba – sebeláska, sebe-vědomí, vztahy k sobě, ke druhým – napřed z www.koucpromlade, později postupně přibyla spousta dalších zdrojů: cestapravehomuze.cz, zenyzenam.cz, Teal Scott (youtube), generace21.cz, luciekolarikova.cz, muzskykruh.cz, zdravevztahy.cz, magazin.maitrea.cz, firstclass.cz, klubopravdovehocloveka.cz, justlove.cz, denisaarichard.cz, ivakor.cz, knížky Cesta pravého muže, 250 zákonů lásky, Dvanáct srdcí, Učebnice sebelásky, Amoris laetitia, Láska bez pout, 17 tváří ženy, metoda RUŠ aneb Já to mám jinak, Dva domovy, Podnikání z pláže…
Vy jste byla na začátku toho procesu – děkuji moc za pomoc (možná i neúmyslnou). Možná nejdůležitější bylo, že jste mne „probudila“, vyslechla, povzbudila, neodsuzovala, neodradila od dalších potřebných kroků. Že jste mi byla průvodcem na začátku dlouhé cesty „práce na sobě“. Bez toho bych možná/určitě další kroky neudělal. Děkuji moc.
Stejně důležité pro mne byly i články na Vašich stránkách. Spoustu jsem jich „zhltnul“ a některé velmi ohleduplným, jiné až burcujícím způsobem mi nastavily zrcadlo a mně konečně došlo, že jediný správný způsob jak žít, je najít sám sebe, být sám sebou, mít se rád tak jak jsem. Děkuji Vám za to.
Zdá se, že máte nemalou zásluhu na tom, že jsem vykročil (a nezastavil hned na začátku) na tuhle cestu. Díky :o)
Cesta je to dlouhá – odhadem nejméně do konce života. :o)

Tomáš Lednický


Když jsem objevil stránky s NLP a to zcela náhodou. Měl jsem hodně pochybností, jestli něco může opravdu takhle rychle a dobře fungovat. Možná i protože jsem předtím vyzkoušel, kde co a nic nepomáhalo. Nakonec jsem si řekl, že to risknu. Zpětně jsem moc rád, že jsem to udělal. Během toho měsíce, co tahle zkušenost trvala, se můj život hodně změnil. Nejprve jsem žádné velké změny nepociťoval, ale jak dny ubíhaly začal jsem si změny uvědomovat nejen já, ale i moje okolí. Během toho měsíce se postupně vyřešili všechny moje problémy. Mám novou práci a konečně žiju život, tak jak jsem chtěl a né jen že přežívám.
Takže ještě jednou za všechno děkuji a když přeci jen budu mít nějaký problém, tak vím kam se mám obrátit.

Lukáš Knap


S meditačními technikami a možnostmi měnit si realitu ke svému prospěchu, jsem se dostal už několik let zpět. O tom, že existuje hypnoza, a dá se pomocí jí měnit vnitřní nastavení řekněme našeho biopočítače, nebo chcete-li podvědomí, jsem také věděl, ale že mě to někdy bude zajímat až do té hloubky, že hypnoterapeuta vyhledám, jsem neměl tušení. Co jsem o hypnoze věděl, jsem znal z televize, a tam to nebylo, když se na to podívám zpětně vykresleno vůbec dobře… Nicméně, protože se od mojí výchovy mým otcem z dětství potýkám s různými bloky, které mě v mém vývoji brzdí, jsem se rozhodl tuto terapii zkusit. Nejdříve jsem hledal na internetu, ale to co jsem nacházel, nebylo přesně podle mých představ. Nakonec se mi povedlo najít kouče pro mladé slečnu Janu Czernekovou, která mi po emailu odpověděla přesně tak, jak jsem potřeboval, tak jsem si s ní domluvil schůzku, a na tuto se následně dostavil. Na schůzku jsem jel plný očekávání, co se jako bude dít, a jak ten trans vypadá, a jestli mi tam nebude dávat nějaké příkazy do mého podvědomí, abych potom v realitě neplnil nějaké hloupé příkazy, například při zazvonění budíku kvokal… 😀 K mému úžasu, se nic takového nedělo. Naopak. V podstatě se jednalo o hodně hluboké uvolnění, které se na dalších schůzkách ještě víc prohlubovalo, žádné příkazy pro podvědomí se také nekonali, ale naopak já sám jsem si na základě naší dohody na začátku sezení  řešil svoje věci ve svém podvědomí sám.  A řeknu vám, že to byla jízda… První dvě schůzky jsem neustále boural nějaké zdi..  Posléze jsem se dostal do hlavního proudu života, přišlo obrovské uvolnění, a následovala změna v realitě, kde mě velice rychle opustilo vše, co se mnou už nerezonovalo, a co se týká hojnosti a prosperity, přestože jsem začal dělat věci naprosto v klidu a bez boje, je tam vidět obrovský růst a cítím, jak se neustále pohybuji po spirále úspěchu nahoru. Cítím jako by jsem shodil se zad obrovskou zátěž, která mě brzdila, a nedávala mi spát. Teď jsem volný jako pták, podvědomě cítím že je vše v nejlepším pořádku. Jsem v klidu (no, někdy mi to taky ustřelí… :D) , ale je to jiné, než když jsem pomoc slečny Czernekové vyhledal. Cítím zlepšení ve všech oblastech života. V oblasti komunikace, navazování nových kontaktů, nemám už strach oslovit cizí lidi, naopak je oslovuji a v hojné míře, protože jsem zjistil, že žádná setkání nejsou náhodná, a že můžeme být jeden druhému prospěšní. O zlepšení prosperity, oblasti financí jsem už psal.  A nejvíc mě baví ten klid, který mě od doby kdy jsem absolvoval hypnoterapii provází. Určitě ji vám všem co o ní uvažujete doporučuji. Ale, je velice nutné vyhledat hypnoterapeuta který to umí. 😀

Rostislav Bezděk


Před návštěvou slečny Jany, jsem prožíval střídající se stavy euforie a totální deprese, kdy jsem byl schopen vykonávat jen základní činnosti. Tak to chodilo až do poslední velké změny před návštěvou Jany. Pak v období ,,temna´´ jsem přestával mluvit s kýmkoliv, uvažoval jsem, že to tady všechno ukončím. Naštěstí jsem našel odvahu a sílu to ještě nevzdat a nějakou zvláštní cestou osudu jsem se dostal právě k Janě. Na sezeních s Janou jsem se cítil už od první chvíle neskutečně uvolněně. Získala si mě svým milým přístupem a svou otevřeností a přesvědčila mě o tom, že ji mohu bezpečně a plně důvěřovat. Během 4 sezení jsem nejenže změnil pohled na svět, na své okolí a na sebe ale díky této změně se změnilo i chování okolí vůči mě. Po depresích ani stopy; stále mě překvapuje, jak moje mysl dokáže pracovat s mými myšlenkami (pozitivní vytáhne do popředí a negativní prostě jednoduše vyhodí). Prakticky už během sezení se můj život začal posouvat k lepšímu, najednou i já věčný smolař jsem začal mít ,,štěstí´´. A tehdy jsem pochopil, že opravdové neúspěchy a úspěchy jsou jen o nastavení naší mysli. A za to Janě moc, moc, moc děkuji.

Čeněk Gaďourek


Při učení na vysoké jsem dříve naprosto trpěl. Do všeho okolo školy jsem se nutil a když jsem se k tomu dokopal, stejně jsem měl v hlavě úplně jiné věci. Například: je potřeba udělat ještě to a to..musím si pouklízet, ikdyž normálně neuklízím a podobně. Po NLP koučingu se vše ohledně mé přípravy do školy změnilo. Nemusím se do toho nutit, učení mi jde snadno a rychle, dokážu být plně soustředěný a uvažuji v souvislostech. Moc děkuji za velkou pomoc.

Daniel Guziur


Procházel jsem těžkým obdobím, nic mě nebavilo, nenaplňovalo. Mé sebevědomí bylo na bodu mrazu. Moje manželství bylo v troskách a připadal sem si jako nejhorší otec na světě. Až to té doby kdy sem si řekl že s tím musím něco udělat, a tak sem začal brouzdat po internetu a hledat. Nehledal jsem seznámení ani nic jiného. Jen něco co mě nakopne a posune dál. Náhodou jsem našel inzerát na koučink, který vystihoval do detailu můj tehdejší život, tak sem neváhal a odpověděl. A bylo to jedno z těch rozhodnutí, které vám změní celý život od základů. Díky človíčkovi jménem Jana Czerneková sem otevřel oči a naučil se mít rád sám sebe a být sám sebou. Po pár měsících koučinku jsem viděl svět úplně jinak, častěji jsem se usmíval a taky jsem o sebe začal víc pečovat a mé okolí to vnímalo víc, než jsem si myslel a mé sebevědomí šlo rázem nahoru. Úplně zbytečné deprese, kterými jsem sám sebe ničil, jsou pryč. Děkuji Ti, že jsi napsala ten inzerát a otevřela jsi mi oči.

David Pszczolka