V čem bych mohla být pro Vás užitečná?

Můžu Vám pomoci změnit Váš život. Moje dovednosti a Vaše vnitřní motivace a touha změnit cokoli jsou základním stavebním kamenem pro úspěch. Zase to budete Vy. Budete ukotvena v sobě samé, budete se usmívat, budete zářit. Ano, je to možné. Stačí se pro to rozhodnout. Že už to chcete jinak. Že už se jednoduše chcete zase cítit dobře. Život je třeba prožít. Strach je fajn věc, ale všeho moc škodí! A s hlavou plnou strachů si nikdy neužijete šťastný život.

Já Vám pomohu tyto strachy zpacifikovat tak, že už Vás přestanou trápit. Najdeme všechna Vaše přesvědčení, která způsobují Vaše problémy v životě. A ty odstraníme. Na základě toho si začnete tvořit novou, lepší realitu. Protože budete mít jiná přesvědčení. Která programují Váš mozek se záměrem, aby se Vám v životě dařilo.

Jaký by byl Váš život, kdybyste si začala věřit? Kdybyste se přestala podceňovat, shazovat a cítit se špatně? Co všechno by bylo ve Vašem životě jinak? Jaké by to bylo, kdybyste se přestala denně bičovat za maličkosti a začala být na sebe hodná? Jak by na Vaši spokojenost reagovalo Vaše okolí? Představte si, jak se s Vámi cítí, když se na ně usmíváte a věnujete jim svou plnou pozornost s otevřeným srdcem?

Vidíte? To, že se začnete mít ráda, má velké benefity i pro lidi kolem Vás. Lidem s Vámi bude zkrátka dobře. 🙂 A o to nám ženám jde. Chceme vytvářet to kouzelné teplo domova. Chceme, aby druhým s námi bylo dobře. No a bez naší vnitřní spokojenosti se nám kouzelné natož teplo bude vytvářet velmi, velmi těžko.

Takže pokud cítíte, že už máte toho všeho dost a rozhodujete se mít a cítit se zase dobře, tak Vám moooc gratuluji a ráda Vás na této cestě budu provázet. Prošla jsem si něčím podobným, a tak trochu tuším, jak to bolí a kolik utrpení za tím vším je. Dobrou zprávou je, že z každého vlaku se dá vystoupit. Nabízím Vám svou pomocnou ruku.


Své dotazy směřujte, prosím, zde:

 

Ochrana proti spamu: