Váš první krok

To, že jste zabrouzdali na mé stránky, není náhoda. Já osobně na náhody nevěřím, protože zastávám názor, že v každém okamžiku se všechno děje tak, jak má. Problémem je, že často se nám v životě dějí věci, po kterých zrovna moc netoužíme a trápíme se, protože nevíme, jak to změnit. A čím více se trápíme, tím je to horší a naše situace se jeví jako bezvýchodná.


Nemusí být 🙂

Faktem je, že všechno, co v našem životě máme, jsme si vytvořili sami. Dříve, než to přišlo do našeho života, jsme to měli ve své hlavě. Odpor vůči tomu, jak to je teď. Strachy a obavy, jak to bude. Sebenenávist a tichá sebedestrukce. A posilujeme to neustálým opakováním.

Kdybyste věděli, jakou sílu mají naše myšlenky produkované naší myslí, už byste nikdy nemysleli negativně. 

Jenže být veskrze pozitivní nejde být, když v našem mozku jsou zakořeněny programy našich maminek, babiček, otců, dědečků a ostatních autorit, které jsme jako malí človíčkové poslouchali  a měli za to, že když to říkají oni, musí to být zákonitě pravda.

Náš mozek je nejvýkonnějším bio počítačem na světě. A funguje na základě programů, které jsou v něm uloženy. A ty programy mají jediný úkol. Pracovat tak, jak byly nastaveny. Dobrou zprávou je, že se dají odinstalovat. 🙂 A můžeme si do svého bio počítače nainstalovat programy, které chceme a budou pracovat v náš prospěch. A to umí NLP. Více ve videu.


eBook o NLP

Možná si nejste jisti a neumíte si představit, jak by NLP mohlo pomoci právě Vám. Napsala jsem pro Vás kratičký eBook, který Vám pomůže se rozhodnout. eBook si můžete stáhnout bez zadání emailu. 🙂


Něco navíc

Každé sezení uzavírám předáním Dikši se záměrem účinného podpoření procesu, který na sezení proběhl. Co Dikša je a co Vám Dikša může přinést, se dozvíte na této stránce.


Připravím Vás tak, abyste mohli pokračovat dál už beze mě

 

Je to jednoduché. Máte to všechno nyní ve svých rukou. A vlastně vždycky jste to tak měli. 🙂

Pokud nevíte, jak naučit Váš mozek, aby vytvářel pro Vás lepší realitu, napište mi a domluvíme se na spolupráci.

Těším se na Vás! 😍


Kontaktujte mě zde:

 

Ochrana proti spamu: